ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш"

Код за ЄДРПОУ: 20093529
Телефон: 0 (4334) 2-53-48
e-mail: gsagromash@mail.ru
Юридична адреса: 23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. Південна, 18-Б
 
Дата розміщення: 30.04.2015

Річний звіт за 2014 рік

XI. Опис бізнесу

Важливі події розвитку (у тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ); Вiдкрите акцiонерне товариство "Гайсинське спецiалiзоване транспортне пiдприємство "Агромаш" засноване вiдповiдно до рiшення засновника - регiонального вiддiлення Фонду Державного майна України у Вiнницькiй областi, згiдно наказу №464-К вiд 22 червня 1995 року шляхом перетворення в процесi приватизацiї державного Гайсинського спецiалiзованого транспортного пiдприємства "Агромаш" у вiдкрите акцiонерне товариство. Засновником товариства є держава в особi регiонального вiддiлення Фонду Державного майна України по Вiнницькiй областi. Акцiонерами товариства є фiзичнi особи, якi набули права власностi на акцiї в процесi приватизацiї.
18.03.2011 р. - з метою приведення дiяльностi товариства у вiдповiднiсть до вимог Закону України "Про акцiонерi товариства" змiнено найменування Вiдкритого акцiонерного товариства "Гайсинське СТП "Агромаш" на Приватне акцiонерне товариство "Гайсинське СТП "Агромаш".
Злиття, подiлу, приєднання, перетворення, видiлу в звiтному перiодi не було.
організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі відповідно до попередніх звітних періодів; ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш" очолює директор, якому пiдпорядкованi: заступник, головний бухгалтер, начальники виробничих вiддiлiв. Виробничими вiддiлами ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш" є: автопарк, майстерня по ремонту i технiчному обслуговуванню автомобiлiв, склад паливно-мастильних матерiалiв. Дочiрнiх пiдприємств, фiлiй, представництв та iнших вiдокремлених пiдроздiлiв товариство не має. Змiн в органiзацiйнiй структурi емiтента не передбачається.
Пiдприємство ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш" займає площу 3,5 га та знаходиться за адресою: Вiнницька область, м. Гайсин, вул.Пiвденна,18-Б.
середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу (осіб), середня чисельність позаштатних працівників та осіб, які працюють за сумісництвом (осіб), чисельність працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осіб), фонду оплати праці. Крім того, зазначаються факти зміни розміру фонду оплати праці, його збільшення або зменшення відносно попереднього року. Зазначається кадрова програма емітента, спрямована на забезпечення рівня кваліфікації її працівників операційним потребам емітента; Середньооблiкова чисельнiсть штатних працiвникiв облiкового складу (осiб) - 32;
Середня чисельность позаштатних працiвникiв та осiб, якi працюють за сумiсництвом (осiб) - 0;
Чисельностi працiвникiв, якi працюють на умовах неповного робочого часу (дня, тижня) (осiб) - 0;
Фонд оплати працi - 784,5 тис. грн., що на 60,1 тис. грн. бiльше нiж у 2013 роцi.

Спецiальних та обов'язкових кадрових програм, спрямованих на забезпечення рiвня квалiфiкацiї працiвникiв, на пiдприємствi немає.
належність емітента до будь-яких об'єднань підприємств, найменування та місцезнаходження об'єднання, зазначаються опис діяльності об'єднання, функції та термін участі емітента у відповідному об'єднанні, позиції емітента в структурі об'єднання; Емiтент не належить до будь-яких об'єднань пiдприємств,
спільна діяльність, яку емітент проводить з іншими організаціями, підприємствами, установами, при цьому вказуються сума вкладів, мета вкладів (отримання прибутку, інші цілі) та отриманий фінансовий результат за звітний рік по кожному виду спільної діяльності; Емiтент не веде спiльну дiяльнiсть з iншими органiзацiями, пiдприємствами, установами.
будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій; Будь-якi пропозицiї щодо реорганiзацiї з боку третiх осiб протягом звiтного перiоду не поступали.
опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо); Облiкова полiтика пiдприємства базується на основi вимог щодо ведення бухгалтерського та податкового облiку.
Амортизацiя основних засобiв та нематерiальних активiв нараховується за прямолiнiйним методом, за яким рiчна сума амортизацiї визначається дiленням вартостi, яка амортизується, на строк корисного використання кожного об’єкта основних засобiв. При визначеннi строку корисного використання Товариством враховується очiкуване використання об’єкта пiдприємством з урахуванням його потужностi та продуктивностi.
Пiдприємство застосовує норми та методи нарахування амортизацiї по основним засобам згiдно обраної облiкової полiтики та Положення (стандарту) бухгалтерського облiку 7 “Основнi засоби”.
Товариство не користувалось орендними основними засобами. Реалiзацiя основних фондiв проводилась вiдповiдно до вимог нормативних документiв. Бухгалтерський облiк руху ОЗ проводився вiдповiдно чинного законодавства.
Товариство на протязi звiтного перiоду фiнансових вкладень в цiннi папери iнших суб"єктiв господарювання не здiйснювало.
Товарно-матерiальнi цiнностi для цiлей бухгалтерського облiку вiдображенi в балансi вiдповiдно до вимог П(С)БО 9 "Запаси", затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв Украiни вiд 20.10.1999 року №246.
Методика вiдображення в бухгалтерському облiку податку на додану вартiсть, що сплачений за придбанi товарно-метерiальнi цiнностi, вiдповiдає вимогам чинного законодавства. Бухгалтерський облiк придбання, використання, реалiзацiї (списання) та вибуття МШП здiйснюється у вiдповiдностi з вимогами чинного законодавства України. Згiдно з прийнятою на пiдприємствi облiковою полiтикою при вiпуску запасiв у виробництво, продажу та iншому вибуттi оцiнка їх здiйснюється за методом ФIФО.
В балансi зобов"язання вiдображенi за умови, що вони являють собою заборгованiсть пiдприємств, яка виникла внаслiдок минулих подiй i погашення якої, як очiкується, призведе до зменшення ресурсiв пiдприємства, що втiлюють в собi економiчнi вигоди.
Дебiторська заборгованiсть вiдображається за реальною вартiстю, тобто вирахуванням сумнiвних боргiв.
Доходи вiд реалiзацiї продукцiї визначаються за цiнами дiючими на момент вiдвантаження продукцiї.
Витрати на податки розраховуються у вiдповiдностi до дiючого законодавства України.
Облiк касових операцiй на пiдприємствi здiйснюється у вiдповiдностi до "Положення ведення касових операцiй у нацiональнiй валютi України", затвердженого Постановою правлiння Нацiонального банку України вiд 15.12.2004 р. №637 та зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 13.01.2005 р. за №40/10320. Операцiї на розрахунковому рахунку вiдображались в бухгалтерському облiку на рахунку 311 "Розрахунковий рахунок". Валютний рахунок не вiдкривався. У перiодi, що перевiряється, операцiї з iноземною валютою не проводилися. Резерв за рахунок витрат виробництва товариство не утворювало.
Облiк запасiв Пiдприємство здiйснює вiдповiдно до Положення (стандарту) бухгалтерського облiку 9 «Запаси».
Для бухгалтерського облiку Пiдприємства запаси класифiкують на такi групи: основнi та допомiжнi матерiали, малоцiннi та швидкозношуванi предмети та iншi матерiальнi цiнностi. Одиницею бухгалтерського облiку запасiв є їх найменування або однорiдна група. Придбанi (отриманi) або виробленi запаси зараховуються на баланс пiдприємства за первiсною вартiстю.
Первiсна вартiсть запасiв визначається згiдно з П(С)БО 9 «Запаси».
Списання матерiалiв проводиться на пiдставi актiв на списання, якi пiдписанi уповноваженими особами Товариства та затвердженi в установленому порядку.
Активи, що використовуються протягом не бiльше одного року, або нормального операцiйного циклу, якщо вiн бiльше року, визнаються малоцiнними та швидкозношуваними предметами (МШП) та облiковуються Товариством на рахунку 22 «Малоцiннi та швидкозношуванi предмети».
Вiдповiдно до вимог п. 23 П(С)БО 9 «Запаси», вартiсть малоцiнних та швидкозношуваних предметiв, що переданi в експлуатацiю, виключається зi складу активiв (списується з балансу) з подальшою органiзацiєю оперативного кiлькiсного облiку таких предметiв за мiсцями експлуатацiї i вiдповiдними особами Пiдприємства протягом строку їх фактичного використання.
Вибуття матерiалiв та МШП проводилося згiдно з затвердженими актами списання матерiальних запасiв.
Метод оцiнки вибуття запасiв
- при вiдпусканнi запасiв у виробництво - метод ФIФО;
- при вiдпусканнi товарiв у реалiзацiю - iдентифiкованої собiвартостi вiдповiдної одиницi запасiв;
- при вiдпусканнi запасiв у реалiзацiю - метод ФIФО.
Протягом звiтного перiоду було забезпечено незмiннiсть визначених методiв оцiнки вибуття запасiв.
Протягом звiтного перiоду було забезпечено незмiннiсть визначених методiв оцiнки вибуття запасiв.
Обсяг розкриття iнформацiї вiдповiдає вимогам П(С)БО 9 «Запаси».
Фiнансовi iнвестицiї на пiдприємствi вiдсутнi.
основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, за рахунок продажу яких емітент отримав 10 або більше відсотків доходу за звітний рік, у тому числі обсяги виробництва (у натуральному та грошовому виразі), середньореалізаційні ціни, суму виручки, окремо надається інформація про загальну суму експорту, а також частку експорту в загальному обсязі продажів, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його становище на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання, у разі якщо емітент здійснює свою діяльність у декількох країнах, необхідно зазначити ті країни, у яких емітентом отримано 10 або більше відсотків від загальної суми доходів за звітний рік; Основними напрямками дiяльностi ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш" є:
1. Надання транспортних послуг промисловим, сiльськогосподарським пiдприємствам, фермерським господарствам, громадянам на перевезення сiльськогосподарських, будiвельних та iнших вантажiв на основi господарських договорiв, письмових та усних замовлень;
2. Надання послуг транспортними засобами по доставцi нафтопродуктiв замовникам згiдно договорiв;
3. Оптова i роздрiбна торгiвля паливно-мастильними матерiалами.

В 2014 роцi вантажооборот становив 5885.8 тис т/км, перевезено тон вантажу -60.0 тис.тон

ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш" здiйснює свою дiяльнiсть в галузi обслуговування промисловостi, сiльського господарства, пiдприємцiв i громадян. Основними клiєнтами є промисловi, сiльськогосподарськi пiдприємства, фiзичнi особи Гайсинського, Теплицького, Тростянецького, Iллiнецького районiв Вiнницької областi, Львiвської, Житомирської, Днiпропетровської, Одеської та Київської областi.
Iнформацiя про канали збуту i методи продажу продукцiї, а також про джерела сировини, їх доступнiсть та динамiка цiн вiдсутня, тому що емiтент не займається випуском продукцiї.
Автомобiлi товариства зайнятi на перевезеннi зерна, цукрових бурякiв, сої, соняшнику, будiвельних матерiалiв та наданнi послуг населенню. Вартiсть транспортних послуг зросла в зв"язку з пiдвищенням цiн на паливно-мастильнi матерiали, запаснi частини, збiльшення розцiнок по заробiтнiй платi. Це характерно для автомобiльного транспорту - галузi, в якiй здiйснює свою дiяльнiсть емiтент. В зв"язку з вiдсутнiстю коштiв немає сприятливих умов для впровадження на пiдприємствi нових технологiй та випуску нових товарiв та послуг. Перспективнiсть розвитку траспортних послуг залежить насамперед вiд темпiв вiдновлення виробничих процесiв на пiдприємствах Гайсинського району. Дiяльнiсть товариства є сезонною, тому що пов"язана з сiльським господарством, яке дуже залежить вiд погодних умов.
Разом з ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш" автомобiльними перевезеннями приватнi перевiзники.
В сферi торгiвлi нафтопродуктiв також велика конкуренцiя в зв'язку з збiльшенням кiлькостi автозаправочних пунктiв в м.Гайсинi та Гайсинському районi. Через що кардинально зменшилась виручка вiд торгiвлi нафтопродуктiв.
Основними постачальниками у звiтному перiодi були такi пiдприємства: ТОВ "Укрпетролiумгруп" (ПММ),ТОВ "НК-Вiфарт" (ПММ), ПП "Тiнiк-Оiл" (ПММ), ТОВ "Техноторг-Дон" (запчастини), ПП "Трейдсервiс" (запчастини), ТОВ "Протектор+" (шини), ФОП Дiденко В.В. (запчастини, шини), ФОП Шпак I.В.(рем. роботи), ФОП Поїзд I.П (рем роботи), ПАТ "Вiнницяобленерго" (електроенергiя), ПАТ "Вiнницягаз" (газопостачання), ДП "Гайсинводоканал" (водопостачання).
основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування; На протязi 2010 року було придбано меблi вартiстю 5,3 тис.грн., встановленi металопластиковi вiкна на суму 5,4 тис. грн., придбано 2 комп'ютери на суму 7,5 тис.грн. та iншi основнi засоби.
На протязi 2011 року були встановленi металопластиковi вiкна на суму 5,9 тис. грн.
Також за останнi роки пiдприємство реалiзовувало транспортнi засоби (причiп ГКБ 819, автобус "Волгарь", бензовоз ГАЗ-53), якi стали не задiяними в роботi, списувало основнi засоби, якi вийшли з ладу.
На протязi 2011 року були проданi автомобiль КАМАЗ на суму 20,0 тис. грн., екскаватор на суму 18,0 тис.грн.
В 2012 роцi придбано автомобiль Рено Магнум вартiстю 233000 грн., вiкна 21198 грн., 2 ноутбука-5175 грн. та 4884 грн., касовий апарат- 6870 грн., пилосмокт-2699 грн., на полiпшення та ремонт ТЗ витрачено 314 тис.грн.
У 2012 роцi реалiзовано напiвпричiп ОДАЗ-9370 держ.№АВ5444ХР. Списано причiп бортовий ГКБ-8350, автомобiль КАМАЗ 5320 держ. №АВ 9604ВЕ.
На протязi 2013 року товариством було витрачено 418,0 тис.грн на полiпшення i модернiзацiю основних засобiв, в тому числi було придбано автомобiль ДАФ та мiкроавтобус Ренаулт вартiстю 169,0 тис.грн, замiненi вiкна у майстернi на суму 39 тис.грн.
В 2013 роцi було продано будiвлю складу-магазину (на суму 150,0 тис.грн), списано автомобiль КАМАЗ-5320.
В 2014 роцi продано будiвлю котельнi на суму 75,0 тис. грн, списано 2 причiпа ГКБ-8350 АВ 5321ХТ та АВ 5785 ХТ.
В 2014 роцi придбано принтер на суму 2240,00 грн, електромолоток ПЕ-25190 вартiстю 2720,00 грн., блок вiконний 5550,00 грн. На протязi 2014 року товариством витрачено на полiпшення i модернiзацiю транспортних засобiв 382,7тис.грн.

Пiдприємство не планує будь-якi значнi iнвестицiї або придбання, пов'язанi з її господарською дiяльнiстю.
правочини з власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, афілійованими особами, зокрема всі правочини, укладені протягом звітного року між емітентом або його дочірніми/залежними підприємствами, відокремленими підрозділами, з одного боку, і власниками істотної участі, членами наглядової ради або членами виконавчого органу, з іншого боку. За цими правочинами зазначаються: дата, сторони правочину, його зміст, сума, підстава укладання та методика ціноутворення, застосована емітентом для визначення суми правочину та за необхідності інша інформація; Правочини з власниками iстотної участi, членами наглядової ради, директором, афiлiйованими особами протягом звiтного року не укладались.
основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства плани капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, у тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення; Основну частку основних засобiв на 31.12.2014 року по ПрАТ Гайсинське СТП "Агромаш" складають:
транспортнi засоби (68,7%) та будiвлi, споруди, передавальнi пристрої (24,4%).
Основнi засоби всiх груп використовуються за призначенням.
Первiсна вартiсть основних засобiв 3036,4 тис. грн. Сума нарахованого зносу 1535,1 тис.грн., залишкова артiсть 1501,3 тис. грн. Ступiнь зносу основних засобiв становить 50,6% первiсної вартостi основних засобiв, ступiнь використання - 49,4%. Змiни вартостi основних засобiв зумовленi нарахуванням амортизацiї, списанням та реалiзацiєю основних засобiв.
В 2014 роцi нараховано амортизацiї: будинки та споруди - 24,2 тис.грн., машини та обладнання - 12,3 тис.грн., транспортнi засоби - 59,6 тис.грн., iншi ОЗ - 4,1 тис. грн.
Всi основнi засоби знаходяться на територiї пiдприємства в м.Гайсин по вул.Пiвденнiй,18-Б та АЗС по вул.Станцiйнiй,3.
Термiн та умови використання основних засобiв вiдповiдають нормам. Обмежень на використання основних засобiв немає. Товариство здає в оренду основнi засоби (примiщення) фiзичним та юридичним особам. З 1 жовтня 2014 року товариство передало АЗС в оренду ПП "Тiнiк-Оiл".
Орендованi основнi засоби товариство не використовувало.
Екологiчних питань, що можуть позначитися на використаннi активiв пiдприємства, немає.
Планiв щодо будiвництва, розширення або удосконалення основних засобiв поки немає.
проблеми, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень; Iз-за прогресування iнфляцiї, непомiрно зросли цiни на паливно-мастильнi матерiали, запаснi частини. Зростання вартостi автопослуг пов'язанi з цими факторами. Це призвело до зменшення кiлькостi замовлень.
факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства; В 2014 роцi виплачено адмiнiстративно-господарський штраф у сумi 3400,00 грн штраф по транспортнiй дiяльностi.
опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента; ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш" знаходиться на повному господарському розрахунку та самофiнансуваннi.
В 2014 роцi емiтент користувався послугами короткострокового кредиту «Овердрафт» В ПАТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ» на поповнення обiгових коштiв. Дата виникнення - 04.04.2014 р., дата закiнчення – 10.02.2015 р., процентна ставка за користування Овердрафтом є фiксованою та становить 21% рiчних. Борг повнiстю погашений.
вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та очікувані прибутки від виконання цих договорів; Всi договори, якi були укладенi у звiтному роцi, виконанi. На 2015 рiк договори не заключалися i передбачити прибуток неможливо.
стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому); Щодо майбутньої дiяльностi емiтента планується розширення сфери транспортних послуг.
Основними iстотними факторами, якi можуть вплинути на дiяльнiсть емiтента в майбутньому являються: вiдновлення дiяльностi промислових пiдприємств району, що приведе до збiльшення кiлькостi автомобiльних перевезень; стабiльнi цiни на паливно-мастильнi матерiали сприятимуть стабiльнiй вартостi транспортних послуг а також зменшення податкового тиску.
опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік; Дослiдження та розробки на пiдприємствi в звiтному роцi не проводились.
судові справи, за якими розглядаються позовні вимоги у розмірі на суму 10 або більше відсотків активів емітента або дочірнього підприємства станом на початок року, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства, або судові справи, стороною в яких виступають посадові особи емітента (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається; У 2014 роцi ПрАТ "Гайсинське СТП "Агромаш" не був задiяний у судових справах.
інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі за наявності інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі. АНАЛIЗ ФIНАНСОВОГО СТАНУ
Джерелом визначення показникiв фiнансового стану є:
- Баланс пiдприємства станом на 31.12.2014 р. (Форма № 1 код за ДКУД 1801001);
- Звiт про фiнансовi результати пiдприємства за 2014 р. (Форма № 2 код за ДКУД 1801003);
- Данi оперативного облiку емiтента.
- Додаткова iнформацiя.
Розрахованi показники фiнансового стану
Показники фiнансового стану

№ Показники Нормативне значення показника На початок року На кiнець року
1 Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi 0,25 - 0,5 0,06868 0,22285
2 Коефiцiєнт загальної лiквiдностi 1,0-2,0 1,59452 1,09823
3 Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi 0,25 - 0,5 0,82529 0,86833
4 Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом 0,5 - 1,0 0,21169 0,15164

Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi характеризує негайну готовнiсть товариства лiквiдувати поточнi зобов’язання i визначається як вiдношення суми грошових коштiв товариства в їх еквiвалентiв та поточних фiнансових iнвестицiй до суми поточних зобов’язань.
Станом на кiнець року вiдповiдно з розрахунком коефiцiєнта товариство не готове негайно лiквiдувати поточнi зобов’язання.
Коефiцiєнт загальної лiквiдностi (покриття) характеризує готовнiсть товариства лiквiдувати поточнi зобов’язання i визначається як вiдношення оборотних активiв товариства до суми поточних зобов’язань товариства.
Станом на кiнець року розрахований коефiцiєнт лiквiдностi знаходиться в межах нормативного значення показника, та свiдчить про те, що товариство може лiквiдувати поточнi зобов’язання.
Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi характеризує спiввiдношення власних коштiв та вартостi майна товариства. Вiдсоток власних коштiв у власному майнi вказує на те, що товариство має достатнiй рiвень фiнансової стiйкостi i вiдносно незалежне вiд зовнiшнiх фiнансових джерел.
Розрахований показник на кiнець року знаходиться в межах нормативного значення та свiдчить про стабiльний фiнансовий стан товариства.
Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом характеризує спiввiдношення зобов’язань та власних коштiв товариства.
Розрахований показник на кiнець року свiдчить про те, що товариство має залежнiсть вiд залучених коштiв.

Iнформацiя про результати фiнансово - господарської дiяльностi емiтента за останнi три роки: за 2012 рiк нерозподiлений прибуток 595,3 тис. грн., чистий прибуток 207,1 тис.грн., за 2013 рiк нерозподiлений прибуток 835,3 тис. грн, чистий прибуток 240 тис.грн., за 2014 рiк нерозподiлений прибуток 997,4 тис. грн., чистий прибуток 162,1 тис.грн.